Jaguar XJ

image
Jeśli myślisz o handlu w swoim używanym Jaguara do nowego Jaguara XJ to czas jest absolutnie prawo. Jaguar XJ żyje do swojego imiennika; elegancki, smukły i lithe, jazda to całkowity sen i ich wygląd wykonawczy i czuć dać kierowcy i pasażerom łaskawy i komfortową jazdę.

Na rynku luksusowych limuzyn istnieje silna konkurencja, ale Jaguar XJ z nawiązką utrzymuje się w tej klasie. Jego atletyczne linie i płynne krzywizny dają mu przewagę nad rywalami i gwarantują, że będzie przyciągał spojrzenia. Wnętrze kontynuuje ten wspaniały wygląd, tkaniny, skóra i drewniane boazerie podkreślają jego klasę, podczas gdy technologiczny czarodziejski system informacyjno-rozrywkowy nie pozostawia wątpliwości, że jest to na wskroś nowoczesny samochód.

Podróżując nowym Jaguarem na dowolną odległość masz pewność, że zmieszczą się w nim najpotrzebniejsze rzeczy. Elektronicznie sterowany bagażnik o pojemności 520 litrów powinien wystarczyć nawet na najbardziej nieporęczne przedmioty, a wewnątrz znajduje się szereg pojemników, schowków i bagażników do przechowywania.

Jaguar XJ otrzymał powszechne uznanie za rozwój w zakresie wrażeń z jazdy, układ kierowniczy jest ostry i czuły, ale z minimalnym przechyłem nadwozia, z którym trzeba się zmagać. Lekka aluminiowa skorupa oznacza, że silnik o pojemności 5,0 litra osiąga czas 0-60 w 5,7 sekundy. Jeśli szukasz oszczędności, najlepszym wyborem jest 3,0-litrowy diesel, który zapewnia 40,1 miligrama spalania i emituje 184 g/km CO2, choć wersja benzynowa to raczej 264-289 g/km.

Nawet samochód klasy podstawowej jest klasyfikowany jako luksusowy i jest wyposażony w aluminiowe felgi, elektronicznie sterowane fotele i nawigację satelitarną.