Najlepszy sposób na znalezienie i zamówienie oryginalnych części BMW

image
Share
  • Facebook
  • Twitter

BMW jest jednym z najcenniejszych dóbr dla każdego entuzjasty motoryzacji i jak każdy samochód wymaga okazjonalnej wymiany części. My w LLLParts dostarczamy najlepsze w swojej klasie części BMW OEM dla naszych klientów z naszym obszernym katalogiem online. Wszystko, co znajduje się pod maską, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

OEM - dlaczego oryginalne części są ważne?

OEM to skrót od Original Equipment Manufacturer, co oznacza, że części i elementy wyposażenia Twojego samochodu pochodzą bezpośrednio z łańcucha dostaw BMW.

Dlaczego warto zainteresować się częściami OEM? Czy wszystkie części samochodowe dostępne na rynku nie wykonują tej samej pracy? Odpowiedź brzmi: nie. Kiedy decydujesz się na części z rynku wtórnego, całkowita wycena Twojego BMW spada. Oznacza to, że nie uzyskasz ceny, na którą zasługujesz, jeśli i kiedy zdecydujesz się sprzedać samochód.

Ponadto, jeśli w Twoim pojeździe znajdują się tanie części innych firm, negocjowanie ceny stanie się niezwykle trudne, ponieważ kupujący będzie miał przewagę. Dlatego właśnie musisz być bardzo ostrożny przy wyborze części do swojego BMW. Z naszym aktualnym katalogiem online możesz znaleźć, obejrzeć i kupić autentyczne części BMW OEM bez żadnego problemu.

Katalog online części samochodowych od LLLParts

LLLParts z dumą sprzedaje tylko oryginalne części BMW OEM, abyś za każdym razem otrzymał produkt wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej skrzyni biegów, przełącznika biegów, czy też indywidualnie skonstruowanej kierownicy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Posiadamy obszerną bazę danych ponad 22 000 części samochodowych ze zdjęciami i szczegółowymi informacjami. Niesamowitą cechą naszego katalogu jest schemat producenta, który możesz wykorzystać, abyś zawsze wiedział, co kupujesz.

Nasza nowo zaktualizowana strona internetowa posiada elastyczne podejście do wyszukiwania. Możesz znaleźć części według marki i modelu samochodu, nazwy części, MPN (kod części) i kategorii części. Dodatkowo, możesz użyć filtrów, aby uzyskać dopasowane wyniki wyszukiwania z naszego solidnego katalogu. W zależności od wybranego magazynu, możesz spodziewać się wysyłki produktu w ciągu dwóch do siedmiu dni roboczych.

Posiadasz stary model, do którego BMW nie produkuje już części? Jeśli nie możesz znaleźć części, której szukasz, skontaktuj się z nami natychmiast. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy.

Nasze zobowiązanie wobec klientów

Nasz profesjonalny serwis honoruje współpracę i współdziałanie, aby zapewnić klientom jak najłagodniejsze doświadczenie zakupowe. Korzystamy z bezpiecznych bramek płatności oferowanych przez znane banki, aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji z nami.

Nie otrzymałeś tego, czego potrzebowałeś dla swojego pojazdu? Nasz 30-dniowy zakup po zatwierdzeniu jest po to, aby Ci pomóc. Albo otrzymasz to, czego potrzebujesz, albo zwrócimy Ci pieniądze. W końcu to pełna satysfakcja, którą pragniemy zapewnić naszym klientom.

Czy jesteś jeszcze przekonany? Jeśli nie, odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się sam. Wykorzystaj naszą zaktualizowaną funkcję wyszukiwania, aby zlokalizować dokładne części BMW OEM, których potrzebuje Twój samochód. Z LLLParts, twój jest jazda, która będzie trwała.