British Cycling współpracuje z Skoda UK

image
Udostępnij Facebook Twitter

Skoda UK podpisała roczną umowę z British Cycling, na mocy której zostanie Oficjalnym Dostawcą Pojazdów dla Kolarskiej Reprezentacji Wielkiej Brytanii.

Skoda dostarczy dziewięcioosobową flotę Octavii Estate, które będą wykorzystywane podczas startów kolarzy w najważniejszych wyścigach w Wielkiej Brytanii i Europie, a także podczas obozów treningowych.

Partnerstwo jest najnowszym kamieniem milowym w wieloletnim zaangażowaniu Skody w kolarstwo. Oprócz sponsorowania kluczowych wydarzeń w kalendarzu kolarskim, w tym Tour of Britain i Women's Tour, Skoda kontynuuje działania na rzecz równouprawnienia płci w tym sporcie.

Dyrektor Generalny British Cycling, Brian Facer, powiedział: "Skoda nie bez powodu zbudowała solidne więzi ze społecznością kolarską i szybko stała się marką będącą synonimem innowacyjności i uosabiającą ducha naszego wspaniałego sportu.

"Nasze partnerstwo jest odzwierciedleniem naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie Great Britain Cycling Team i z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie tego nowego partnerstwa w życie w tym ważnym dla sportu olimpijskiego i paraolimpijskiego roku."

Manager ds. komunikacji marketingowej Skoda UK, Lisa Kirkbright, dodała: "Jesteśmy podekscytowani, że możemy rozszerzyć naszą obecność w świecie kolarstwa dzięki partnerstwu z British Cycling i pomóc zasilić Great Britain Cycling Team w tak ważnym roku.

"Udostępnimy flotę Octavii Estates czwartej generacji, najbardziej zaawansowanej technologicznie Skody i jednego z najbardziej przyjaznych rowerzystom samochodów na rynku.

Recenzja Toyoty C-HR